Yabancılara Türkçe

PROGRAMLAR
Okulumuzda Genel Türkçe, İş Türkçesi, Survival Turkish dersleri, farklı sınıf seçenekleriyle her seviyedeki öğrencilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir.
Derslerimiz öğrencilerimizin bütün alanlardaki başarısını hedefler.
Programlarımız AB Dil Öğrenme Çerçeve Çalışmasına (CEF) paralel olarak dil öğrenimi 6 ana seviyede gerçekleştirir.

 • • A1 (Temel Türkçe 1)
  • A2 (Temel Türkçe 2)
  • B1 (Orta Türkçe 1)
  •B2 (Orta Türkçe 2)
  •C1 (Yüksek Türkçe 1)
  •C2 (Yüksek Türkçe 2)

Genel Türkçe

Derslerimiz Avrupa Dil Kriterleri baz alınarak hazırlanmış programlar çerçevesinde yapılmaktadır. Konuşma ağırlıklı yapılan derslerle öğrencilerimiz her seviye sonunda belirlenmiş hedeflere ulaşırlar. Derslerimiz deneyimli ve dinamik öğretmen kadromuz tarafından görsel ve işitsel ders gereçleriyle donatılmış 5-10 kişilik sınıflarda, kurumumuza ait ders kitapları kullanılarak yapılmaktadır. Sınıf içi ve sınıf dışında yapılan aktif dersler sayesinde öğrencilerimiz yeni bir dili uygulayarak ve eğlenerek öğrenmenin ayrıcalığını yaşarlar.

İş Türkçesi

Genel Türkçe programlarıyla paralel olarak hazırlanmış iş dünyasına yönelik içeriklerle profesyonellerin iş hayatındaki iletişim ihtiyaçlarını karşılayan eğitimlerdir.
Uzman öğretmenlerimiz tarafından öğrencilerimizin ihtiyaç analizleri yapılarak hazırlanan programlarımız, en kısa zamanda amaçlara ulaşılmasını sağlar.
Bu programa katılabilmek için öğrencilerimizin A2 seviyesine ulaşmış olması beklenir.

Yaşam Türkçesi

Bu programlarda öğrencilerin kısa zamanda günlük dil ihtiyaçlarını karşılayabileceği, hayatlarını kolaylaştıracak çözümler sunan çalışmalar yapılır. Dersler alışveriş, hastane, yeme-içme ortamları, banka gibi alanlarda öğrencinin kendini ifade edebileceği pratik uygulamalarıyla öğrenciyi kısa zamanda hedefe ulaştırır.

Daha detaylı bilgi almak için türkçe sayfamızı zaiyaret edebilirsiniz.

http://www.turkishlesson.com