İngilizcenizi geliştirmek için artık konforunuzdan ve zamanınızdan ödün vermenize gerek yok. Çünkü online İngilizce eğitimi ne zaman ne de mekan kısıtlaması dinliyor. Tamamen sizin günlük programınıza, yaşam şeklinize göre uyum sağlayan uzaktan eğitim, teknolojik imkanlarımızın da gelişmesi sayesinde ulaşılması en kolay ve en pratik eğitim metotlarından biri olarak karşımıza çıkıyor.

Evinizden Çıkmanıza Gerek Yok İyi bir eğitim almak için artık yollara düşmenize gerek yok. Uzaktan İngilizce eğitim sayesinde en kaliteli dersler ayağınıza kadar geliyor. Ne trafik sıkıntısı çekersiniz, ne derse yetişme derdi ne de bulunduğunuz şehirde kaliteli bir kurs bulma telaşı içine girersiniz. Bunun yerine, kahvenizi elinize alır, en rahat koltuğunuza uzanır ve derse bağlanırsınız. Gün gelir sınıfınız yazlığınızın bahçesi olur, gün gelir arkadaşınızın evi.

Teknik İhtiyaç Günümüzün en pratik eğitim sistemi ne diyesorsalar, buna cevabımız “online eğitim” olacaktır. İngilizce seviyenizde hızlı bir ilerleme kaydetmenize olanak sağlayan online eğitimden faydalanabilmek için tek ihtiyacınız bilgisayar ya da bir mobil (tablet, telefon) cihaz, internet bağlantısı, kamera ve mikrofon.

Yüksek Kalitede Eğitim Uzaktan İngilizce eğitiminiz sırasında hangi şartlarda ve nasıl çalışacağınıza tamamen siz karar verirsiniz. Ancak bunları yaparken eğitimkalitesinden de hiçbir ödün vermezsiniz. Çünkü canlı yayın olarak yürütülen derslerde, herIH İstanbul öğrencisi mikrofonla derse bağlanıp aktif katılım gösterebilir, eğitmene sorularını yöneltebilir, sınıf içi tüm tartışma ve konuşmaları da gerçek bir sınıftaki gibi duyabilir.

Dersi Tekrar İzleme İmkanı Bir derse kafanızı veremediniz, verim alamadınız veya belki de konuyu anlamakta zorluk çektiniz… Uzaktan eğitimde bunun hiçbir önemi yoktur. Çünkü IH İstanbul’da alacağınız online İngilizce eğitimlerde, katıldığınız bir dersi yeniden izleme imkanına sahipsiniz. Tekrar etmek istediğiniz konular, üzerinden geçmek istediğiniz başlıklar olduğunda dönüp yeniden aynı dersi izleyebilirsiniz.

Birebir Eğitim İmkanı Dileyen öğrenciler, online İngilizce özel ders alarak, eğitmenle birebir yürütülen ders ortamını tecrübe edebilirler. Bu dersler, bir etüt saati gibi değerlendirilebilmesinin yanında, kişinin desteğe ihtiyaç duyduğu alanlarda daha hızlı ilerlemesi amacıyla da yürütülen sürekli dersler olabilir.